Ресторан "Петроград"

Якщо ви любите домашній затишок та доступний комфорт, то ресторан «Петроград» на базі готельного комплексу з радістю запропонує вам свої послуги:
Широкий вибір найсмачніших страв європейської та української кухні;
Простора банкетна зала організує будь-який урочистий захід;
Відкрита літня тераса дозволить вам насолодитися улюбленою стравою на свіжому повітрі;
Безкоштовний доступ до WI-FI дасть вам можливість не переривати ділове чи дружнє спілкування в мережі.
Ціни при цьому цілком демократичні та доступні, що не може не тішити.
Дуже зручне розташування комплексу «Петроград» на виїзді зі столиці дозволить відпочити далеко від міста, заїхати на смачний обід дорогою або влаштувати невелику романтичну вечерю з коханою людиною.
Заходи
• 01
Весілля в ресторані "Петроград" — це індивідуальність та атмосфера кохання у кожній деталі. Трепетні миті, коли два серця б'ються в унісон, розпочинаючи особливу історію кохання у супроводі правильної української кухні, зі свіжих продуктів та винятковою кулінарною майстерністю
0.1

Весілля

Ресторан на корпоратив варто обирати подалі від міста та його буденних справ. Щоб забувши про роботу, завдання та терміни їх виконання, кожен міг вдихнути на повні груди та розслабитися. Заміський ресторан "Петроград", дає можливість зібрати всю команду разом та подарувати справжній відпочинок з українським смаком.
0.2

Корпоративи

День народження в ресторані "Петроград" — окремий вид мистецтва, у основі якого лежить індивідуальний підхід з урахуванням усіх гастрономічних та естетичних уподобань гостя. Зали мають свій витончений стиль, лаконічний інтер'єр, варіації, щодо розміщення гостей та різні локації для святкування.
0.3

Дні народження

Одною із знакових подій в житті сім'ї виступають хрестини улюбленого малюка. Хоча він, як правило, ще лежить в колисці, але для рідних і близьких маленького спадкоємця або спадкоємиці ця подія має залишитися в пам'яті світлою і заспокійливою віхою. Вибирайте для святкування красивий заміський ресторан "Петроград", де панує особлива атмосфера тепла і затишку
0.4

Хрестини

Галерея
• 02
Весілля
Дні народження
Корпоративи
12
1272
700
2
100
вдало проведених заходів
ціни від
років роботи
вміщує до
банкетні зали
осіб
грн з людини
Яка ціна?
• 03

Залиште свої дані для прорахунку бажаного заходу або зателефонуйте нам

Як добратися? Клікай
©2022 Petrograd
м. Житомир, вул. Саєнка 152а
(заїзд Київське шоссе 84)
Контакти